Sme fullservisová agentúra ovládajúca svet event marketingu, marketingu, PR, produkcie, konferencií, hostesingu, promo akcií či športových, ale aj iných podujatí. Spoločne pôsobíme od roku 2018 a vznikli sme zlúčením 4 agentúr s rôznym zameraním a dlhoročnými skúsenosťami, preto v súčasnosti poskytujeme tak široký záber.

Organizujeme spoločenské večierky pre menšie firmy, ako aj pre korporátne spoločnosti s množstvom zamestnancov, galavečery, športové podujatia a eventy pohybového charakteru, teambuildingy či tematické párty.

Našim projektom tvoríme od základu komplexný marketing, identitu a dávame im finálnu podobu. Staráme sa o PR, zabezpečujeme komunikáciu s médiami a hľadáme vhodné formy mediálnej propagácie daného podujatia. Vašej myšlienke dáme vizuálnu formu, pripravíme vám grafické podklady, zastrešíme komplexnú komunikáciu a postaráme sa o váš nezabudnuteľný zážitok.

Používanie stránok prevádzaných Big-agency s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií. Súhlasím