1 / EVENT marketing

Zaistíme všetko, čo si dokonalý event vyžaduje. Od grafiky a propagácie, cez prenájom priestorov a personálu, až po výzdobu, program či catering. Navrhneme pre vás koncept šitý na mieru presne podľa vašich predstáv. Pretože dobre zorganizovaný event nielenže upevní vaše vzťahy s obchodnými partnermi alebo zamestnancami, ale zapôsobí aj na nových klientov.

2 / KONGRESY, KONFERENCIE, ZAHRANIČNÉ CESTY, SLUŽBY CESTOVNEJ AGENTÚRY

Drobné detaily tvoria celok, preto si organizácia konferencie či kongresu vyžaduje perfekcionistu, ktorý má všetko v malíčku. Pri zahraničných cestách to platí dvojnásobne, pretože treba myslieť aj na ubytovanie, prípadne na voľnočasové aktivity, na ktoré zostane čas po pracovných povinnostiach.

3 / Teambuildingy, FAMILY DAYS

Vymyslíme a zrealizujeme pre vás zážitkové firemné akcie a family days rôzneho druhu doma i v zahraničí. Pomôžeme vám upevniť kolektív, postaráme sa o príjemnú atmosféru a zabezpečíme atraktívny program, aby sa všetci dobre zabavili.

4 / ŠPORTOVÉ EVENTY, DNI ZDRAVIA

V dobe, kedy sa stal zdravý životný štýl trendom, nezaostávame ani my. Sme pripravení sprostredkovať vám príjemný športový zážitok, pri ktorom sa nielen zabavíte, ale spravíte niečo pre telo i ducha. Dni zdravia sú nám taktiež veľmi blízke, takmer celá agentúra zastávame zdravý životný štýl. Prednášky, ochutnávky, fyzio školenia, informácie zo sveta fitness a wellness vám vieme zabezpečiť priamo u vás vo firme. Držíme sa hesla, zdravý zamestnanec, dobrý zamestnanec.

5 / CATERING SERVICE

Každý event je originálny, avšak všetky si vyžadujú prvotriedne jedlá a nápoje, preto dbáme na vhodne zvolený catering. Naša agentúra disponuje inhouse cateringom. Navrhneme vám to najchutnejšie menu, ktoré podčiarkne úroveň podujatia a doladí ho ako celok. Pretože na dobré jedlo, kávu a drinky sa len tak nezabúda.

6 / HOSTESING

Máme skúsenosti s promotérskymi, modelingovými aj hostesingovými akciami, dokonca aj s usporiadaním súťaže krásy. Vďaka nášmu vlastnému portfóliu pre vás dokážeme zaistiť krásne a profesionálne hostesky, ktoré budú reprezentovať elegantným vzhľadom či ovládaním cudzieho jazyka.

7 / TECHNICKÉ ZABEZPEČENIE PODUJATÍ / PRENÁJOM

Všetky väčšie eventy si vyžadujú poriadné technické zabezpečenie. Aj v tomto prípade vám ponúkame prvotriedne komplexné služby a dokážeme dodať všetko potrebné pre kvalitné podujatie. Veľkokapacitný stan, pódium, osvetlenie, inventár, a tiež komplet personálne zabezpečenie.

8 / SaLES PROMOTION

S naším profesionálnym tímom promotérov zabezpečíme kompletnú organizáciu promotérskych akcií vrátane logistiky, koordinácie a vyhodnocovania. Zvýšime predaje produktov a služieb a úspešne zvládneme získavanie nových zákazníkov. Promotérske akcie zabezpečíme po celom Slovensku.

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?