Naša full servisová agentúra sa špecializuje na komplexnú organizáciu podujatí všetkých veľkostí – od malých až po veľké udalosti. Okrem toho ponúkame prenájom eventového inventára a atrakcií, aby sme zabezpečili nezabudnuteľné zážitky. Naša široká škála služieb zahŕňa nielen event manažment, produkciu eventov a catering, ale tiež komplexné promo akcie pre klientov, PR služby, dizajn, produkciu, kreatívu a tlačové služby.

 

Úspešne sme zorganizovali vysokokvalitné podujatia na viac ako 500 príležitostiach, vrátane konferencií, obchodných stretnutí, otváracích ceremoniálov, športových udalostí, rodinných dní, firemných teambuildingov a ďalších.

Bez ohľadu na veľkosť firmy, sme tu pre komplexné zastrešenie služieb s cieľom dosiahnuť úplnú spokojnosť našich klientov a partnerov a priniesť im pridanú hodnotu.

PROJEKTY

REFERENCIE

Počas nášho pôsobenia sme si vďaka profesionálnym službám a osobnému prístupu vybudovali s našimi klientami blízky vzťah. Preto sa na nás pravidelne obracajú znova a my si ich dlhodobú priazeň naozaj vážime. K našim významným klientom patria: