Ponúkame a prenajímame nafukovacie skákacie hrady, trampolíny a zábavné atrakcie, ktorými rozžiarite všetkých detských účastníkov na vašich podujatiach. Organizujeme kultúrne a športové eventy, firemné akcie ale aj detské oslavy.

Ako jediná agentúra na Slovensku máme vo svojom portfóliu nádherný detský kolotoč. Narodeninové oslavy, svadby, hody či vianočné trhy, Manéžka sa hodí na každé podujatie. S kapacitou 20 detí naraz vyčaríte úsmev všetkým deťom i rodičom.

KAHAWU sme vytvorili pre všetkých, ktorí si radi vychutnávajú kvalitnú kávu. V našich zmesiach sú použité tie najkvalitnejšie výberové odrody plantážnych 100 % arabík. Ručne zbierané, šetrne spracované, aby si zachovali ojedinelú chuť.
Viac >

Multiball je interaktívna športová a herná konzola vytvorená pre interakciu medzi fyzickou aktivitou a digitálnymi hrami.

HYPERVSN je systém, ktorý umožňuje vytvárať, zobrazovať a spravovať 3D hologramové vizualizácie, vnímané ako hologramy visiace vo vzduchu. Rozhranie 16 mil. farieb udržuje úroveň zariadenia bezkonkurenčne na elitnej úrovni. Jedinečná kombinácia jednotky Solo a velkej steny HYPERVSN Vám zaručí, že uspokojíme aj Vaše nejzložitešie predstavy. Všetky naše produkty sú vyrábané v Európe a využívajú len komponenty najvyššej kvality na trhu.

Tenisky značky NOWS, ktoré oživia každý šatník. Neviete, ako oživiť svoj šatník? Nechcete topánky, ktoré nájdete v každom obchode? Tak sa vyfarbite a ukážte svoj štýl s teniskami značky NOWS. Zapojte svoju fantáziu a vykročte z davu tou správnou NOWS-kou.
Viac >

Máte zaújem o naše produkty?

Kontaktujte nás
Používanie stránok prevádzaných Big-agency s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií. Súhlasím