HYPERVSN je systém, ktorý umožňuje vytvárať, zobrazovať a spravovať 3D hologramové vizualizácie, vnímané ako hologramy visiace vo vzduchu. Rozhranie 16 mil. farieb udržuje úroveň zariadenia bezkonkurenčne na elitnej úrovni. Jedinečná kombinácia jednotky Solo a velkej steny HYPERVSN Vám zaručí, že uspokojíme aj Vaše nejzložitešie predstavy. Všetky naše produkty sú vyrábané v Európe a využívajú len komponenty najvyššej kvality na trhu.

Multiball je interaktívna športová a herná konzola vytvorená pre interakciu medzi fyzickou aktivitou a digitálnymi hrami.

Tenisky značky NOWS, ktoré oživia každý šatník. Neviete, ako oživiť svoj šatník? Nechcete topánky, ktoré nájdete v každom obchode? Tak sa vyfarbite a ukážte svoj štýl s teniskami značky NOWS. Zapojte svoju fantáziu a vykročte z davu tou správnou NOWS-kou.
Viac >

KAHAWU sme vytvorili pre všetkých, ktorí si radi vychutnávajú kvalitnú kávu. V našich zmesiach sú použité tie najkvalitnejšie výberové odrody plantážnych 100 % arabík. Ručne zbierané, šetrne spracované, aby si zachovali ojedinelú chuť.
Viac >

Ponúkame a prenajímame nafukovacie skákacie hrady, trampolíny a zábavné atrakcie, ktorými rozžiarite všetkých detských účastníkov na vašich podujatiach. Organizujeme kultúrne a športové eventy, firemné akcie ale aj detské oslavy.

Máte zaújem o naše produkty?

Kontaktujte nás
Používanie stránok prevádzaných Big-agency s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií. Súhlasím