Skákankovo

Ponúkame a prenajímame nafukovacie skákacie dráhy, hrady, šmýkľavky a zábavné atrakcie, ktorými rozžiarite všetkých detských účastníkov na vašich podujatiach. Organizujeme kultúrne a športové eventy, firemné akcie ale aj detské oslavy.
Zobraziť ponuku Mám záujem

Bratislavská Manéžka

Ako jediná agentúra na Slovensku máme vo svojom portfóliu nádherný detský kolotoč. Narodeninové oslavy, svadby, hody či vianočné trhy, Manéžka sa hodí na každé podujatie. S kapacitou 20 detí naraz vyčaríte úsmev všetkým deťom i rodičom.
Mám záujem

MultiBall

MultiBall LED je interaktívna športová a herná konzola vytvorená pre interakciu medzi fyzickou aktivitou a digitálnymi hrami. MultiBall LED stena je ideálna voľba pre eventy každého typu, či sa jedná o indoor, outdoor, verejné, súkromné alebo korporátne podujatie. Táto novinka zaručí zábavu a pohyb pre všetkých účastníkov a rozsvieti váš event na nespoznanie.
Mám záujem

KAHAWA

KAHAWU sme vytvorili pre všetkých, ktorí si radi vychutnávajú kvalitnú kávu. V našich zmesiach sú použité tie najkvalitnejšie výberové odrody plantážnych 100 % arabík. Ručne zbierané, šetrne spracované, aby si zachovali ojedinelú chuť.
Mám záujem

Máte zaújem o naše produkty?

Kontaktujte nás
Používanie stránok prevádzaných Big-agency s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií. Súhlasím