Ponúkame a prenajímame nafukovacie skákacie hrady, trampolíny a zábavné atrakcie, ktorými rozžiarite všetkých detských účastníkov na vašich podujatiach. Organizujeme kultúrne a športové eventy, firemné akcie ale aj detské oslavy.

KAHAWU sme vytvorili pre všetkých, ktorí si radi vychutnávajú kvalitnú kávu. V našich zmesiach sú použité tie najkvalitnejšie výberové odrody plantážnych 100 % arabík. Ručne zbierané, šetrne spracované, aby si zachovali ojedinelú chuť.
Viac >

Ako jediná agentúra na Slovensku máme vo svojom portfóliu nádherný detský kolotoč. Narodeninové oslavy, svadby, hody či vianočné trhy, Manéžka sa hodí na každé podujatie. S kapacitou 20 detí naraz vyčaríte úsmev všetkým deťom i rodičom.

Multiball je interaktívna športová a herná konzola vytvorená pre interakciu medzi fyzickou aktivitou a digitálnymi hrami.

Tenisky značky NOWS, ktoré oživia každý šatník. Neviete, ako oživiť svoj šatník? Nechcete topánky, ktoré nájdete v každom obchode? Tak sa vyfarbite a ukážte svoj štýl s teniskami značky NOWS. Zapojte svoju fantáziu a vykročte z davu tou správnou NOWS-kou.
Viac >

Máte zaújem o naše produkty?

Kontaktujte nás
Používanie stránok prevádzaných Big-agency s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií. Súhlasím