VRAKUNSKÝ BEH

Lokálny amatérsky beh po nábreží Malého Dunaja, ktorý organizujeme každoročne od roku 2013 pri príležitosti Vrakunských hodových slávností.

ZLATÉ NOŽNICE

Prestížna kadernícka súťaž pre stredné odborné školy, kde každoročne súťaži približne 100 študentov o kaderníckeho oskara. Dáva príležitosť ako začínajúcim, tak aj skúseným hairstylistom a spája ľudí s rovnakou vášňou.

RUŽINOVSKÝ KOLOTOČ

Športovo – benefičné podujatie, ktoré organizujeme od roku 2019. V spolupráci s OZ Appa pomáhame tým, ktorí to najviac potrebujú. Beh je rozdelený do viacerých kategórií a na svoje si prídu aj tí najmenší. Pre nešportovcom je pripravný bohatý sprievodný a zábavný program.

OPEN SUMMER CUP

Športovo-spoločenský projekt pre širokú verejnosť, ktorý ponúka možnosť zasúťažiť si v celkovo 7 športových kategóriách a zároveň si užiť deň plný zábavy, dobrej hudby a chutného jedla.

ŠPORTOVÝ DEŇ DETÍ

Celodenné podujatie plné cvičenia, tvorivosti, súťaží, atrakcií, hier a ďalších aktivít, pri ktorých aj pohodlnejšie deti dostanú chuť, hýbať sa.

MISS STREDNÝCH ŠKÔL

Projekt Miss stredných škôl je šanca pre všetky stredoškoláčky, ktoré chcú získať nové skúsenosti a nazrieť do sveta modelingu. V súťaži dievčatá získali všeobecný prehľad o svete módy, zlepšili sa v oblasti etikety, spoznali nové krajiny a ich kultúru.

FUTBALISTI DEŤOM

Jedinečný benefičný turnaj, prostredníctvom ktorého sme ako organizátori poukázali na dôležitosť podpory a pomoci neziskových združení, akým je aj Nadácia detského kardiocentra. Myšlienkou turnaja bolo v prvom rade podporiť dobrú vec a prostredníctvom športu finančne prispieť na aktivity nadácie.

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?