Lokálny amatérsky beh po nábreží Malého Dunaja, ktorý organizujeme každoročne od roku 2013 pri príležitosti Vrakunských hodových slávností.
Viac >

Prestížna kadernícka súťaž pre stredné odborné školy, kde každoročne súťaži približne 100 študentov o kaderníckeho oskara. Dáva príležitosť ako začínajúcim, tak aj skúseným hairstylistom a spája ľudí s rovnakou vášňou.
Viac >

Športovo - benefičné podujatie, ktoré organizujeme od roku 2019. V spolupráci s OZ Appa pomáhame tým, ktorí to najviac potrebujú. Beh je rozdelený do viacerých kategórií a na svoje si prídu aj tí najmenší. Pre nešportovcom je pripravný bohatý sprievodný a zábavný program.
Viac >

Športovo-spoločenský projekt pre širokú verejnosť, ktorý ponúka možnosť zasúťažiť si v celkovo 7 športových kategóriách a zároveň si užiť deň plný zábavy, dobrej hudby a chutného jedla.
Viac >

Celodenné podujatie plné cvičenia, tvorivosti, súťaží, atrakcií, hier a ďalších aktivít, pri ktorých aj pohodlnejšie deti dostanú chuť, hýbať sa.
Viac >

Projekt Miss stredných škôl je
šanca pre všetky stredoškoláčky,
ktoré chcú získať nové skúsenosti
a nazrieť do sveta modelingu.
V súťaži dievčatá získali všeobecný
prehľad o svete módy, zlepšili sa
v oblasti etikety, spoznali nové
krajiny a ich kultúru.
Viac >

Jedinečný benefičný turnaj,
prostredníctvom ktorého sme ako
organizátori poukázali na dôležitosť
podpory a pomoci neziskových
združení, akým je aj Nadácia
detského kardiocentra. Myšlienkou
turnaja bolo v prvom rade podporiť
dobrú vec a prostredníctvom športu
finančne prispieť na aktivity nadácie.
Viac >

Máte zaújem o naše služby?

Kontaktujte nás
Používanie stránok prevádzaných Big-agency s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií. Súhlasím